00
01
62
30
Dołącz do klientów, którzy
otrzymali swoją premie
infolinia: 32 739 04 88
Realizuję kredyt
hipoteczny z programem
zarabiajnakredycie.pl
Mam wybraną ofertę
konkretnego banku
Szukam optymalnej
oferty kredytowej
Sam przechodzę proces
kredytowy
Korzystam z bezpłatnych konsultacji doradcy finansowego
Otrzymuję premię w
wysokości 0,5 %
Otrzymuję premię w
wysokości 0,3 %
Otrzymuję premię w
wysokości 0,1 %

Dowiedz się, jak działa ZARABIAJNAKREDYCIE.PL i sam zdecyduj jak chcesz zarabiać.


Stoi za nami wieloletnie doświadczenie, stabilna pozycja na rynku, ogrom zadowolonych klientów oraz profesjonalny zespół Doradców. Wartości jakimi się kierujemy to zaufanie, rzetelność pracy i informacji, indywidualne podejście do Klienta oraz efektywność działań. Współpracując z nami, masz komfort wyboru rozwiązań oraz pewność ich skutecznej realizacji. Przygotowaliśmy do Twojej dyspozycji trzy modele współpracy z nami. Poniżesz znajdziesz ich opisy. W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań, pamiętaj, że w każdej chwili możesz się z nami skontaktować i uzyskać wszelkie wyjaśnienia.

1. Otrzymujesz gwarantowane 0,5% wartości swojego uruchomionego kredytu. Np. dajemy Ci 1750 zł jeśli weźmiesz kredyt na 350 000 zł.


Jeśli masz gotową ofertę banku, zgłoś się do nas po swoją premię.

Ta opcja dotyczy sytuacji, w której to Ty sam zajmujesz się wszelkimi formalnościami, sam wybrałeś ofertę i wynegocjowałeś jej warunki z bankiem – jednym słowem, nie korzystasz z naszej pomocy w procesie kredytowym. Z własną, przygotowaną ofertą banku zgłaszasz się do nas. My jedynie potwierdzamy w banku nasze pośrednictwo, oraz Twoje zgłoszenie się do nas. Następnie podpisujesz swoją umowę z bankiem, zgodnie z wszelkimi ustaleniami między Wami. My wypłacamy Ci zawsze 0,5% wartości kwoty, na jaką wziąłeś kredyt.

2. Otrzymujesz gwarantowane 0,3% wartości swojego uruchomionego kredytu. Np. dajemy Ci 1050 zł jeśli weźmiesz kredyt na 350 000 zł.


Jeśli szukasz kredytu, zgłoś się do nas po profesjonalną obsługę finansową oraz po swoją premię.

Ta opcja dotyczy sytuacji, w której powierzasz naszemu Doradcy, wszelkie prace związane z przygotowaniem umowy. My zajmujemy się wyborem oferty, jej oceną, oraz przygotowaniem dla Ciebie najlepszej umowy z bankiem. Następnie podpisujesz wybraną ofertę z bankiem. My wypłacamy Ci zawsze 0,3% wartości kwoty, na jaką wziąłeś kredyt.

3. Otrzymujesz gwarantowane 0,1% wartości uruchomionego kredytu swojego Przyjaciela.


Jeśli polecisz nas komuś, On skontaktuje się z nami i finalnie kredyt zostanie wzięty, otrzymasz od nas premię za polecenie, w wysokości 0,1% wartości tegoż kredytu. Jeśli jesteś z nas zadowolony, warto się tym zatem pochwalić znajomym. Cenimy sobie zaufanie naszych Klientów i chcemy, by wspólnie z nami cieszyli się z rozwijającej współpracy. Polecasz nas znajomemu a my wypłacamy Ci zawsze 0,1% wartości kwoty, na jaką wziął kredyt.

Pamiętaj, że każdorazowo:
  • Premię otrzymujesz w postaci środków finansowych zgromadzonych na karcie, które możesz wykorzystać na dowolne zakupy.
  • Zarabianie na kredycie powiązane jest tylko z kredytami hipotecznymi.
  • Kredytodawcą zawsze jest wybrany bank, my jedynie wypłacamy premię za współpracę z nami.
  • Współpraca z nami nie zmienia żadnych warunków kredytu ustalonych z bankiem.
  • Możesz polecać nas nieograniczonej liczbie osób. To zależy tylko od Ciebie ilu osobom pomożesz do nas trafić i ile zarobisz.
Zarabianie na kredycie jest proste i bezpieczne. Skontaktuj się z nami.

Jeśli masz pytania wypełnij poniższy formularz aby dowiedzieć się więcej!

Szybki kontakt

Tel: 32 739 04 88
E-mail: biuro@zarabiajnakredycie.pl